Kayıt ve Şartlar;
               Birmilyonizleyici.com yada Yeni Trend Reklam Ve Web Hizmetleri tarafından işletilen herhangi bir internet sitesini kullanarak, belirtilen kullanım şartınıza uyacağınızı kabul etmiş bulunmaktasınız. Eğer bu politikayı kabul etmiyorsanız, lütfen bu internet sitesini kullanmayınız.
                Birmilyonizleyici.com bu kayıt ve şartları kısmen veya tamamen, herhangi bir zamanda, açıklama yaparak ya da yapmayarak değiştirme hakkına sahiptir. Birmilyonizleyici.com internet sitelerine girmeden önce bu kayıt ve şartları kontrol etmelisiniz. Firmanın sitelerini kullanmayı devam etmeniz, kayıt ve şartlardaki değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamını taşımaktadır.
                Kısıtlı Kullanımlar;
               Birmilyonizleyici.com internet siteleri, internet sitesinin sahibi olan Yeni Trend Reklam Ve Web Hizmetleri tarafından işletilmektedir. (metinde " Birmilyonizleyici.com", "BİZ", "BİZE" ve "BİZİM" olarak kullanılabilir.)
               Birmilyonizleyici.com internet sitelerinin telif hakları yasalarına ve kullanışı diğer ülkelerin telif hakları yasalarına göre korunmaktadır. İstisna olmaksızın Birmilyonizleyici.com sitelerinin içeriğini oluşturan hiç bir öğe kopyalanamaz, yeniden üretilemez, dağıtılamaz, yeniden basılamaz, yüklenemez, yayınlanamaz, başkalarına gönderilmez ve iletilemez ancak ticari içerik taşımayan kısımları, kişisel olarak bilgisayarınıza yüklemenizde bir sakınca yoktur. Böyle bir durumda kişi Yeni Trend Reklam Ve Web Hizmetlerine ait olan internet sitelerinden ulaştığı materyalleri telif haklarını Birmilyonizleyici.com’ a ait olduğunu belirtmeyi, ilgili yazılarla affetmeyi, ilgili ticari markaya ait kısıtlamaları ve yasal zorunluluklara uyacağını kabul eder.
                İndirilen bu materyaller hiç bir şekilde ticari amaçta kullanamaz. İlgili materyalleri değiştirerek ya da farklı amaçlar için kullanılması Birmilyonizleyici.com’ un telif ve tescil hakuranın çiğnenmesi anlamına gelmektedir. Birmilyonizleyici.com’ un internet sitelerinde yer alan Birmilyonizleyici.com adına tescilli markaları, ticari isimleri, hizmet markaları ve logoları Yeni Trend Reklam Ve Web Hizmetleri ve diğer iştiraklerinin tescili altındadır.
                İnternet sitelerindeki içeriğiyle ait bu kayıt ve şartlarda ifade edilmemiş diğer kullanımlar, kesinlikle yasaklanmıştır.
                Bültenler ve E- Postalar;
               Birmilyonizleyici.com; internet sitelerinin bir parçası olarak bülten ve e-posta fonksiyonları sunabilir ancak yasa dışı, taciz edici, tehdit edici, ayartıcı, tiksindirici, hakaret edici, küçük düşürücü, müstehcen ve pornografik, istismar edici, ahlaka aykırı, cinsel açıklık muhteva eden e-posta ve bültenler hukuki sorumluluk doğurabileceğinden veya yürürlükteki kanuna karşı gelebileceğinden bir suç unsuru taşıyabilir, bu nedenle bu tür e-posta ve bültenler sunulmamaktadır.
                 Telif hakları, patenti, tescili bir başka kuruma ait öğeler, ilgili kurumun izni olmadan sunulmamalıdır. Hiç bir materyal, promosyon, reklam yada hiç bir ürünü satış şekli taklit edilemez. Site kullanıcılarının başka bir interaktif ticari hizmet ve organizasyona üye olmalarını sağlamaya çalışmak kesinlikle yasaktır. Kullanıcı yukarıda belirtilen konularda herhangi bir kısıtlama olmaksızın, Birmilyonizleyici.com siteleri aracılığı ile (sohbet, bülten e-pos veya yarışma gibi ...) ortaya çıkan her türlü öneri bilgi ya da materyalin kullanım haklarını daimi olarak bütün dünyada geri alınamayacak şekilde Birmilyonizleyici.com’ a vermeyi garanti eder.
               Birmilyonizleyici.com ilgili öneri bilgi ya da materyali istediği şekilde değiştirme, düzenleme, yayınlama ve üretme veya herhangi bir yayın organı aracı ile dağıtımını yapma hakkına sahiptir. Ancak yukarıda belirtilen durumun aksine, siteye sunulan her türlü kişisel bilginin (ad, adres, telefon numarası, e-mail adresi vb.) korunması Birmilyonizleyici.com güvenlik ve gizlilik talimatnamesine göre korunacaktır. Birmilyonizleyici.com kişisel bilgi isteme ya da gereken kişisel bilgiler ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Site kullanım
                Kullanım Sınırı
                Eğer aksi belirtilmediyse sitelerdeki promosyon amaçlı ürünler Türkiye'de mevcuttur. Birmilyonizleyici.com bu siteleri Türkiye’deki ofislerden ve anlaşmalı çözüm ortaklarının ofislerinden kontrol etmektedir.
                Bu sitede yayınlanan paketlerin ve bilgilerin diğer bölgelerde de satıldığı ile ilgili Birmilyonizleyici.com herhangi bir garanti vermez. Diğer ülkelerden bu sitelere giriş yapan kişiler kendi inisiyatifleri dâhilinde kendi yerel konularının kabul etmiş sayılır.
                İtirazlar
               Birmilyonizleyici.com internet sitelerinden ulaşılan bilgilerin doğruluğu, zamanlaması ya da herhangi bir bilgiye Birmilyonizleyici.com sitelerinden ulaşabileceğine dair herhangi bir teminat vermez. Bu bilgileri kullanarak, kullanıcı tüm riski kabul etmektedir. Birmilyonizleyici.com, sitede yer alan bilgilerin virüse ya da diğer dış etkenlere karşı korunaklı olduğuyla ilgili herhangi bir garanti vermez. Tüm kullanıcılar bu tür olaylarda korunmaları kendi sorumluluklarındandır. Bu sebepten dolayı karşılaşılabilinecek zararlardan Birmilyonizleyici.com sorumlu tutulamaz ve bu sebepten tazminat gibi taleplerde bulunamaz.
                Bağlantılı Linkler
               Birmilyonizleyici.com herhangi bir partiye bağlı değildir. Herhangi bir sponsorla iş birliği içerisinde değildir. Sitelerden herhangi bir siteye giden linklerin doğruluğu, içeriği hakkında herhangi bir sorumluluğu kabul etmez. Birmilyonizleyici.com üzerinden ulaşılan sitelerden satın alınan ürünler hakkında Birmilyonizleyici.com herhangi bir garanti vermez çünkü bu siteler tamamen Birmilyonizleyici.com ‘dan bağımsız firmalar tarafından kurulup yönetilmektedir. Birmilyonizleyici.com bu sitelerin doğruluğu, güvenirliliği ve içerdiği bilgileri doğruluğu yolundan herhangi bir adımda yer almadığı için bu sitelerden yapılan satın almalara karışmamaktadır. Üçüncü bir partiyle paylaşılan bilgilerin güvenirliliği hakkında hiçbir garanti vermemektedir. Bunlar kredi kartı ve diğer kişisel bilgileri içermektedir.
                Mesuliyet
               Birmilyonizleyici.com web sitelerinin kullanımından veya yanlış kullanılmasından kaynaklanan direkt, dolaylı, özel, önemli veya tesadüfî herhangi bir hasardan dolayı Birmilyonizleyici.com sorumlu değildir.
                Tazminat
                Site yönetmeliğine aykırı davranışlar, interaktif medya ile kötü amaçla çerçevesinde paylaşılan bilgiler sebebiyle kişi, Birmilyonizleyici.com’ un çalışanlarının ya da diğer partilerin zararlarını ödemekle yükümlüdür.
                Anlaşmazlık Hali
                Bu terimler ve koşullar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarıyla yönetilmektedir. Bu koşullarla ahlaklı olarak doğabilecek anlaşmazlıkların çözümü için T.C. hukukuna uygun olarak T.C. mahkemeleri yetkilidir. Mahkeme kararı taraflar için kesin ve nihaidir. Eğer herhangi bir provizyon kanunsuz geçersiz veya uygulanmaz ise bu geri kalanların geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Bu bütün bir sözleşmedir.