İletişim Bilgileri

Mesai Saatlerimiz 09:00 - 18:00 arasıdır. (Pazar Hariç)

Müşteri Hizmetleri +90 212 975 00 22
Whatsapp İletişim +90 507 797 30 42
Email musteri@birmilyonizleyici.com
Adres Nişantaşı Mah. Gencay Sokak No:6
Yapıcı İş Merkezi E Blok Kat:4/406
Selçuklu / KONYA

Halkla İlişkiler Bölümü

Halkla İlişkiler Bölümü   halklailiskiler@birmilyonizleyici.com
Müşteri Hizmetleri Birimi musteri@birmilyonizleyici.com
Basinyayin Birimi basinyayin@birmilyonizleyici.com
Eğitim Birimi egitim@birmilyonizleyici.com
Sosyal Çalışmalar Birimi sosyalcalismalar@birmilyonizleyici.com
Sosyal Medya Birimi sosyalmedya@birmilyonizleyici.com

İnsan Kaynakları Bölümü

İnsan Kaynakları Bölümü ik@birmilyonizleyici.com

Hukuk Bölümü

Hukuk Bölümü hukuk@birmilyonizleyici.com

Dış Ticaret Bölümü

Dış Ticaret Bölümü disticaret@birmilyonizleyici.com

Bilişim Bölümü

Bilişim Bölümü bilisim@birmilyonizleyici.com
Web Hizmetleri Birimi webhizmetleri@birmilyonizleyici.com
Grafik Tasarım Birimi grafiktasarim@birmilyonizleyici.com
Yazılım Birimi yazilim@birmilyonizleyici.com
Reklam Yayın Birimi reklamyayin@birmilyonizleyici.com

Pazarlama ve Satış Bölümü

Pazarlama ve Satış Bölümü satis@birmilyonizleyici.com
Pazarlama ve Planlama Birimi teklif@birmilyonizleyici.com
Kobi Organizasyonu Birimi kobi@birmilyonizleyici.com
Bireysel Organizasyon Birimi bireysel@birmilyonizleyici.com

Muhasebe Bölümü

Muhasebe Bölümü muhasebe@birmilyonizleyici.com
Finans Birimi finans@birmilyonizleyici.com
Satınalma Birimi satinalma@birmilyonizleyici.com
Tahsilat Birimi tahsilat@birmilyonizleyici.com
Ön Muhasebe Birimi onmuhasebe@birmilyonizleyici.com

İdari İşler Bölümü

İdari İşler Bölümü idariisler@birmilyonizleyici.com

Ar-ge(Araştırma Geliştirme) Bölümü

Ar-ge(Araştırma Geliştirme) Bölümü arge@birmilyonizleyici.com

Kontrol ve Denetleme Bölümü

Kontrol ve Denetleme Bölümü kontrol@birmilyonizleyici.com

Disiplin Kurulu Bölümü

Disiplin Kurulu Bölümü etikkurul@birmilyonizleyici.com



İletişim Formu

İletişim

Duyurular



Reklamlar