Sıkça Sorulan Sorular

BİRMİLYONİZLEYİCİ.COM NEDİR?

birmilyonizleyci.com, internet sektörü ile reklam sektörünü bir araya getiren yeni trend reklam organizasyonudur.

Türkiye tamamında ve 10'dan fazla ülkede aktif olarak çalışmakta, izleyici kitleleri oluşturmaktadır.

Reklam veren firmaları hedef kitlelerine ulaştırırken izleyici kitlesinede kazanç fırsatı sunmaktadır.

NEDEN BİRMİLYONİZLEYİCİ.COM'U SEÇMELİYİM ?

birrmilyonizleyici.com'u seçmeniz için bir çok nedeniniz var. İşte onlardan başlıcaları şunlardır;

-İnternetin doğrudan tepki alınabilen ideal bir reklam ortamı olduğu için.

-Haber almaktan, arkadaşlarınızla iletişime ve bilgi edinmeye kadar günlük yaşamın her alanında olan internetten kazanç sağlamak için.

-Reklam izleyerek kazanç sağlamanın birçok açıdan cazip olduğu için.

-Kapı kapı gezip ürün tanıtmak zorunda olmadığınız için.

FİRMA HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR MİYİM ?

birmilyonizleyici.com bir reklam şirketi olup, internet reklamcılığı yapmaktadır. Bu proje kapsamında 2011 yılında kurulmuş, 4 yıl AR-GE ve yazılım süreci geçirmiştir. Konya Merkez ve Antalya Manavgat'ta temsilcileri bulunmaktadır.

SİSTEME NASIL DAHİL OLABİLİRİM ?

birmilyonizleyici.com ile sizi tanıştıran arkadaşlarınızın sponsorluğunda, istenilen bilgileri doldurarak ve tercih ettiğiniz reklam paketlerinden birini satın alarak sisteme dahil olabilirsiniz.

SİSTEME DAHİL OLMAK İÇİN HANGİ BİLGİLER GEREKLİ ?

hedef kitle analizi uyarınca İsim, Soyisim, Doğum Tarihi, Doğum Yeri, Medeni Durum, Eğitim Durumu, Gelir Düzeyi, GSM Numarası ve Fatura Adres Bilgileri istenmektedir.

BİRMİLYONİZLEYİCİ.COM'DAN NASIL KAZANÇ ELDE EDEBİLİRİZ ?

birmilyonizleyici.com sisteminden kazanç sağlamak için, reklam paketlerimizden herhangi birini satın almak ve en az 2 kişiye tavsiye ederek kazanç sağlayabilirsiniz.

KAÇ FARKLI REKLAM PAKETİ VAR ? POZİSYON SAYISI VE ÜCRETLERİ NELERDİR ?

5 farklı reklam paketi vardır. Bunlar;

Standart Paket -1 pozisyon, günlük 1 reklam gösterimi - 25 tl

Bronz Paket -3 pozisyon, günlük 3 reklam gösterimi - 75 tl

Gümüş Paket -7 pozisyon, günlük 7 reklam gösterimi - 175 tl

Altın Paket -15 pozisyon, günlük 15 reklam gösterimi - 375 tl

Platin Paket -33 pozisyon, günlük 33 reklam gösterimi - 825 tl

REKLAM PAKETİNİN İÇİNDE NELER VAR ?

Satın almış olduğunuz pakete göre artan pozisyonlara sahip olursunuz. Ayrıca paket farkı olmaksızın hesabınızı kontrol edeceğniz kadar panelede sahip olursunuz

REKLAM PAKETLERİNİ NASIL SATIN ALABİLİRİM ?

birmilyonizleyici.com hesap numarasına tercih ettiğiniz paketin ücretini yatırdıktan sonra sponsorunuzu bilgilendirerek paketinizi satın alabilirsiniz.

SİSTEME (PANELİME) NASIL GİREBİLİRİM ?

Sisteme giriş şartlarını kabul ettikten sonra ilgili sponsorunuzun gözetimi altında kaydınız alınır. Bu kayıt ön kayıt niteliğinde olup size 11 haneli bir referans numarası gelir. Şirketin müşteri temsilcileri tarafından aranır ve teyit görüşmesi yaptıktan sonra panelinize giriş yapabilirsiniz. Bunun içinde siteden giriş yap kısmını tıklamanız size gelen referans numarasını kullanıcı adı ve şifre bölümüne yazmanız gerekmektedir.

ŞİRKETİN İLETİŞİM NUMARALARI VE YOLLARI NELERDİR ?

Şirketin Konya Temsilciliğine 507 797 30 42 ve (332) 502 01 84 telefon numaralarından,

Antalya/Manavgat Temsilciliğine 532 172 26 86 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendi panelinizdeki Müşteri Temsilcisi bölümünden mesaj gönderebilirsiniz.

KAÇ FARKLI KAZANÇ TÜRÜ VARDIR ?

birmilyonizleyici.com da 6 farklı kazanç türü vardır.

Ekip Kazancı

İzleme Kazancı

Havuz Kazancı

Satış Kazancı

Tavsiye Kazancı

Vizyon Kazancı

POZİSYONLAR NE İŞE YARAR ?

Satın almış olduğunuz, reklam paketindeki pozisyonlar sizin izleyeceğiniz reklam sayısı ve kazanç miktarlarını belirler. Pozisyon sayısı arttıkca izleyeceğiniz reklam adedi ve kazanç miktarıda artar.

EKİP KAZANCI NEDİR ?

Reklam izleyerek, anket doldurarak, sms alarak, site ziyaretlerinde bulunarak kazanç sağlamak için öncelikle ekip oluşturmamız gerekmektedir. Organizasyon 2'li kol (Binari) sistemi şeklinde çalışmaktadır. Her gelen kişinin organizasyonu en az 2 kişiye tavsiye etmesi üzerine kuruludur. Sistem ekip kazancında 10 derinlikten kazanç sağlamaktadır. 1. derinlikte 2 kişi olduğunu düşünürsek 10. derinlikte 511,50 tl kazanç sağlamış oluruz.

İZLEME KAZANCI NEDİR ?

Her izleyicinin iki kişiye referans olarak sağ ve sol kolunda 1000 gösterim yapılıp ve kendisinin de bu gösterimde aktif bulunarak kazandığı kazanç türüdür.
1.STANDART İZLEYİCİ= 1 pozisyonu yani günde 1 reklam aktiflik hakkına sahiptir.25 tl üyelik bedeli vardır. reklam kredisi bulunmamaktadır.Her bir reklam 20 tl kazandırdığına göre; Standart izleyici günde 20X1=20 tl kazanç sağlar.
2.BRONZ İZLEYİCİ= 3 pozisyonu yani günde 3 reklam aktiflik hakkına sahiptir.75 tl bedeli vardır.bunun 25 tl si üyelik bedeli,geriye kalan 50 tl si reklam kredi bedelidir.Her bir reklam 20 tl kazandırdığına göre; Standart izleyici günde 20X3=60 tl kazanç sağlar.
3.SİLVER İZLEYİCİ= 7 pozisyonu yani günde 7 reklam aktiflik hakkına sahiptir. 175 tl bedeli vardır.bunun 25 tl si üyelik bedeli,geriye kalan 150 tl si reklam kredi bedelidir. Her bir reklam 20 tl kazandırdığına göre; Standart izleyici günde 20X7=140 tl kazanç sağlar.
4.GOLD İZLEYİCİ= 15 pozisyonu yani günde 15 reklam aktiflik hakkına sahiptir. 375 tl bedeli vardır.bunun 25 tl si üyelik bedeli,geriye kalan 350 tl si reklam kredi bedelidir.Her bir reklam 20 tl kazandırdığına göre; Standart izleyici günde 20X15=300 tl kazanç sağlar.
5.PLATİN İZLEYİCİ= 33 pozisyonu yani günde 33 reklam aktiflik hakkı bulunmaktadır.825 tl bedeli vardır bunun 25 tl si kayıt bedeli,geriye kalan 800 tl si reklam kredi bedelidir. Her bir reklam 20 tl kazandırdığına göre; Standart izleyici günde 20X33=660 tl kazanç sağlar.

HAVUZ KAZANCI NEDİR ?

Gold, Silver ya da Platin izleyicilere özel kazanç şeklidir.
Reklam gelirlerinin %2 lik %3 lük ve %5 lik dilimlerini bir havuzda topladığı ve silver üyelerine: % 2 lik dilimi paylaştırdığı, gold üyelere: % 3 lük dilimi paylaştırdığı , platin üyelere: % 5 lik dilimi paylaştırdığı kazanç şeklidir. İzleyicilerimizin hesabına aylık olarak ödenmektedir.

SATIŞ KAZANCI NEDİR ?

Platin izleyicilere özel bu kazanç planında bireysel satışlardan kazanç elde edilir.

49,999 tl ye kadar %10,

99,999 tl ye kadar % 15,

100.000 tl ve üzerindeki satışlardan %20 kazanç elde edilir.

TAVSİYE KAZANCI NEDİR ?

Herbir izleyicimiz tavsiye ederek kendi referansı ile yaptığı her üyenin üyelik bedelinden %20'sini tavsiye kazancı olarak alır.

25 tl'den 5 tl kazanç

75 tl'den 15 tl kazanç

175 tl'den 35 l kazanç

375 tl'den 75 tl kazanç

825 tl'den 165 tl kazanç sağlanır.

VİZYON KAZANCI NEDİR ?

20 kişiye referans olan bir izleyici Tema Vakfı Sertifikası

Ekibinde 6 adet 1. seviye vizyon kariyer oluşturan bir izleyici 500 tl

Ekibinde 5 adet 2. seviye vizyon kariyer oluşturan bir izleyici 1,500 tl

Ekibinde 5 adet 3. seviye vizyon kariyer oluşturan bir izleyici 18,000 tl

Ekibinde 5 adet 4. seviye vizyon kariyer oluşturan bir izleyici 36,000 tl

Ekibinde 3 adet 5. seviye vizyon kariyer oluşturan bir izleyici 75,000 tl vizyon kazancı hak eder.

SEYİRCİ KİTLESİ NE DEMEK ?

birmilyonizleyici.com ile reklam anlaşması yapan firmaların ilgili reklamlarını izlettireceği kişilerdir.

HEDEF KİTLE ANALİZİ NE DEMEK ?

birmilyonizleyici.com'un reklam anlaşması yaptığı firmalar, ulaşmak istedikleri ülke, şehir, mahalle, yaş grubu, gelir düzeyi, eğitim durumu vb. statülerin belirlenmesi ve buna göre reklam gösteriminin yapılmasıdır.

SİTE HANGİ KONULARDA ALTERNATİF SUNUYOR ?

birmilyonizleyici.com'dan satın aldığınız paketlerde sizin kullanımınıza sunulmuş gösterim hakları hediye etmektedir. Bu gösterim hakları ister kendi ürünlerinizi tanıtmak için kullanabilir yada o gösterimleri satarak ayrıca kazanç sağlayabilirsiniz.

SİSTEMİN BAŞKA NE TÜR KAZANIMLARI VARDIR ?

Sistem, firmaları hedef kitlelere ulaştırırken, izlleyenleride kazanç sahibi yapıyor. Ayrıca reklam veren şirketlerin özel indirimlerindende faydalanıp, sistemden kazandıklarını bu şirketlerin ürünlerini satın almada kullanabilirsiniz.

REKLAMLARIN GELMEMESİ NE DEMEK ?

birmilyonizleyici.com izleme garantili hedef kitleye reklam gösterimleri yaptığı için reklam veren şirketlerin isteklerini esas alır size reklamların gelmemesi reklam veren şirketlerin kitlesine uygun olmadığınız anlamına gelir.

BİRMİLYONİZLEYİCİ.COM'A REKLAM VERECEĞİM GÖSTERİM FİYATLARI NE KADAR?

birmilyonizleyici.com'da hedef kitlenize ulaştırılmış gösterimde bulunabilirsiniz.

1,000 gösterim 80 tl

10,000 gösterim 800 tl

100,000 gösterim 8,000 tl

1,000,000 gösterim 80,000 tl'dir. İstediğiniz kadar gösterim alabilirsiniz.

REKLAMLAR NEREDE YAYINLANACAKLAR ?

Reklamlar birmilyonizleyici.com internet sitesinde size ait panelde yayınlanacaktır. Reklam veren firmaların sms talep etmesi durumunda telefonunuza gelen mesajı okuyarak aktifliğinizi yine kedi panelinizde yapacaksınız.

REKLAMLAR AKTİFLİĞİ NE DEMEK ?

birmilyonizleyici.com reklam anlaşmalarını izleme garantisiyle aldığı için sizin izlediğiniz reklamların, izlenip izlenmediğini bilmek durumundadır. Bunuda ilgili reklamın bitiminde reklamla ilgili soru sorarak gerçekleştirmektedir. İzlediğiniz reklamla ilgili soruyu cevaplayacaksınız bu sayede hem siz izlediğiniz reklam sayısını ve kazancını göreceksiniz hemde şirket reklam izlediğinizden emin olacaktır.

REKLAM PAKETLERİ YÜKSELTİLEBİLİR Mİ ?

birmilyonizleyici.com'da paket yükseltmesi yoktur. Bunun yerine sistemlerinden kazanılan para ile sınırsız sayıda paket satın alabilirsiniz. Böylece kendi alt kolunuzada destek verebilirsiniz.

İZLENMEYEN REKLAMLAR SİLİNİR Mİ ?

Panelinize gelen reklamlar 1 ay izleme süresine sahiptir. Bu süre içerisinde izlenmeyen reklamlar silinir.İletişim

DuyurularReklamlar