• İlkelerimiz
  • İlkelerimiz
  • İlkelerimiz
Oca 08, 2016

İlkelerimiz

Adalet
Birmilyonizleyici.com ailesi bütün fertlerin eşit olduğu, kimsenin kimseden fazla hakka sahip olmadığı kurumsal bir kurumdur. Adalet terazimiz herkes için eşittir. Adil bir kazanç dağılımıyla çalışırız.

Sabır
İşimizin en önemli gereksinimlerinden bir tanesi sabırdır. Emin adımlarla en baştan en ileriye gitmek için sabırla ve özveriyle gayret gösteririz.

İnanç
İşimize ve birbirimize olan inancımız her geçen gün daha da büyüyecektir. Yaptığımız işe inanmak, inandıklarımızı insanlara aktarmak temel vazifelerimizdendir.

Paylaşım
Tecrübelerimizi, bilgi birikimimizi, sevgimizi, sabrımızı, güvenimizi, inancımızı ve kazancımızı. Kısacası her şeyi paylaşmak. Unutmayalım ki paylaşmak en büyük kazançları ve mutlulukları getirecektir.. Huzur Herkesin memnun olduğu bir sistem içinde olduğunuz ve haklı kazanç elde ettiğiniz için her zaman gönlünüz rahat olacaktır. Maddi ve manevi anlamda bütün beklentilerinizi karşılayacak imkânı burada bulabilirsiniz. İyi bir gelir, iyi bir kariyer ve hayallerinize dair ne varsa bulabileceğiniz çalışma sistemimizde rahatlığa ve huzura kavuşabilirsiniz.

Zaman
Bizim işimizde zaman ve mesai kavramı yoktur. Tek amacımız elimizde olan zamanı en verimli şekilde değerlendirmek. Az zamanda çok ve büyük işler yapmalıyız. Bilmeliyiz ki uzun vadeli planlara giden yol kısa vadeli hedefleri etkili biçimde gerçekleştirmekten geçer.

Müşteri memnuniyeti
İşimizin büyüyerek süreklilik kazanması her geçen gün daha da iyileşmesi ve müşteri memnuniyetinin artmaya devam etmesi.

Başarı
Başarımız en büyük gücümüz olacaktır. Başarı elde etmek için tüm ilkelerimizi layığıyla yerine getirmek amacımız olacaktır.

Sosyal sorumluluk
Hepimiz insanlara, çevremize ve hayvanlara karşı sorumlu olduğumuzun bilinciyle hareket ederek, sosyal sorumlulukları yerine getirmek için oluşturduğumuz projeler kapsamında hareket ederek üzerimize düşenleri yapma amacındayız.

Mutluluk
İşte bu sonuca ulaştığımızın en büyük göstergesi olacaktır. Yol arkadaşlarımızla kurduğumuz sağlam köprülerin sonucunda karşılığını mutluluk olarak alabilmek amacımıza ulaştığımız nokta olacaktır.

Kazanç
Hayatımızı idame ettirmek için gerekli olan maddi kazancı sağlamak, bu kazancı daha da artırmak ve sonuç olarak ailemizle paylaşmak görevimizdir.

Kariyer
Mutluluğu, kazancı sağladıktan sonra esas meselemiz kariyer sahibi olmak. Hazırlamış olduğumuz kariyer basamaklarını emin adımlarla, mutlukla dolu şekilde ilerletmek en üst noktaya ulaşmak maddi ve manevi huzurumuzu sağlayacaktır.

İletişim

DuyurularReklamlar