İletişim Bilgileri

Mesai Saatlerimiz 09:00 - 18:00 arasıdır. (Pazar Hariç)

Whatsapp İletişim +90 553 056 09 46
Müşteri Hizmetleri +90 212 975 00 22
Email musteri@birmilyonizleyici.com
Adres Kağıthane cad. Gürsel mah Adalet ap no:38 kat:4 daire:10
Kağıthane/İstanbul
Antalya Doğru er iş merkezi kat /5 no 25 mark Antalya AVM karsisi
GSM : 0 (545) 663 13 66
Azarbaycan Süleyman vezirov kücesi no 22 menzil 192 xetai Bakü
Telefon : 012 464 20 54
WhatsApp : 055 224 54 39

Halkla İlişkiler Bölümü

Halkla İlişkiler Bölümü   halklailiskiler@birmilyonizleyici.com
Müşteri Hizmetleri Birimi musteri@birmilyonizleyici.com
Basinyayin Birimi basinyayin@birmilyonizleyici.com
Eğitim Birimi egitim@birmilyonizleyici.com
Sosyal Çalışmalar Birimi sosyalcalismalar@birmilyonizleyici.com
Sosyal Medya Birimi sosyalmedya@birmilyonizleyici.com

İnsan Kaynakları Bölümü

İnsan Kaynakları Bölümü ik@birmilyonizleyici.com

Hukuk Bölümü

Hukuk Bölümü hukuk@birmilyonizleyici.com

Dış Ticaret Bölümü

Dış Ticaret Bölümü disticaret@birmilyonizleyici.com

Bilişim Bölümü

Bilişim Bölümü bilisim@birmilyonizleyici.com
Web Hizmetleri Birimi webhizmetleri@birmilyonizleyici.com
Grafik Tasarım Birimi grafiktasarim@birmilyonizleyici.com
Yazılım Birimi yazilim@birmilyonizleyici.com
Reklam Yayın Birimi reklamyayin@birmilyonizleyici.com

Pazarlama ve Satış Bölümü

Pazarlama ve Satış Bölümü satis@birmilyonizleyici.com
Pazarlama ve Planlama Birimi teklif@birmilyonizleyici.com
Kobi Organizasyonu Birimi kobi@birmilyonizleyici.com
Bireysel Organizasyon Birimi bireysel@birmilyonizleyici.com

Muhasebe Bölümü

Muhasebe Bölümü muhasebe@birmilyonizleyici.com
Finans Birimi finans@birmilyonizleyici.com
Satınalma Birimi satinalma@birmilyonizleyici.com
Tahsilat Birimi tahsilat@birmilyonizleyici.com
Ön Muhasebe Birimi onmuhasebe@birmilyonizleyici.com

İdari İşler Bölümü

İdari İşler Bölümü idariisler@birmilyonizleyici.com

Ar-ge(Araştırma Geliştirme) Bölümü

Ar-ge(Araştırma Geliştirme) Bölümü arge@birmilyonizleyici.com

Kontrol ve Denetleme Bölümü

Kontrol ve Denetleme Bölümü kontrol@birmilyonizleyici.com

Disiplin Kurulu Bölümü

Disiplin Kurulu Bölümü etikkurul@birmilyonizleyici.com



İletişim Formu

İletişim

Duyurular



Reklamlar